Yılmaz’dan Konuklarına Hepsiburada Tavsiyesi

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, yeni reklam sinemasında bağımsız araştırma kuruluşu FutureBright’ın E-ticaret NPS (Net Promoter Score/Tavsiye Etme Skoru) Araştırması” sonuçlarına göre “En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası” olduğunu Cem Yılmaz’ın eğlenceli senaryosuyla tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Cem Yılmaz’ın başrolünde oynayıp, yönetici koltuğunda oturduğu reklam sinemasının senaryosu, Cem Yılmaz’ın konuklarına bir müzikle Hepsiburada’yı ‘tavsiye etmesi’ üzerine kurgulandı. Reklam sineması, Amerikalı ve Çinli konuğuyla yemek yiyen ünlü komedyene yöneltilen “Hepsiburada’yı çok seviyorsunuz, neden?” sorusuyla başlıyor. Bu soruya Çince verdiği “Çince nasıl söyleneceğini bilmiyorum” karşılığının ardından bir müzik ile karşılık vermek isteyen komedyen, ünlü müzik ‘Cancion Del Mariachi’nin Hepsiburada’ya özel uyarlamasını seslendiriyor.

Cem Yılmaz’ın Hepsiburada’nın en değerli farkının ‘güven’ olduğunun altını çizdiği, ‘Yarın Kapında’ ve ‘Kapında İade’ üzere hayatları kolaylaştıran Hepsiburada hizmetlerine dikkat çekerek konuklarına de Hepsiburada’yı tavsiye ettiği müziğe, sonunda konuklar ve restorandakiler de eşlik ediyor. Marka bildirilerini eğlenceli performansıyla aktaran reklam sinemasında, Cem Yılmaz “Hepsi burada başlar” diyor ve ‘Türkiye’nin en çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası’ olduğunu tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Künye:

Yönetici – Cem Yılmaz

İdari üretimci – Öner Faruk Işık

Uygulayıcı üretimci – Onur Çakır

İmaj Yöneticisi – Yağız Yavru

Üretim Amiri – Hasan Gündüz

Yardımcı Yönetici – Murat Dündar

Sanat Yöneticisi – Burak Yıldırım

Kostüm – Baran Uğurlu

Saç – Yaşar Ertem

Makyaj – Emre Aki

Işık Şefi – Kadir Yazıcı

Set Amiri – Adnan Aydın

Müzik: CANCION DEL MARIACHI, Cesar Rosas, BMG Bumblebee c/o Zeplin Edisyon

Reklam sinemasını izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=A0rMYlXrEQk

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir