Boyundan Büyük Sesi Olan JBL Go

Uzun yıllardır profesyonel ses ürünleri üretimi yapan, alanının en başarılı isimlerinden olan JBL’in boyundan büyük sesi olan Go modelini YouTube kanalımızda inceledik.

Kulakılıkla müzik dinlemenin gerekli olduğu durumlar, mekânlar olduğu gibi bir de severek dinlediğiniz müzikleri etrafınızdaki arkadaşlarınıza da duyurmak isteyebilirsiniz. İşte böyle durumlarda iyi bir taşınabilir hoparlör ihtiyacınız olur. Biz de bu soruna en uygun fiyatlı çözüm nedir diye ararken seçeneklerden birisi JBL Go oldu.

JBL Go, küçük boyutu sayesinde taşınabilir, ancak boyundan beklenmeyecek kadar iyi ses performansıyla da müzik severleri tatmin edebilecek bir cihaz.

Üretici verilerine göre yaklaşık 45 dakikada cihaz tam şarja ulaşıyor. 5 saat boyunca pil sorunu yaşamadan kullanabiliyorsunuz. Telefon görüşmelerinizi, temiz ve yeterli bir ses seviyesinde yapabiliyorsunuz.

JBL Go’nun fiyat/performans oranı nasıl?

İnternetten biraz araştırma yaptığınızda ürünü bugünlerde 130 TL – 190 TL arasında, farklı renk seçeneklerine ve satıcılara göre bulabileceğinizi görüyorsunuz. JBL Go, hem telefon görüşmelerindeki ses kalitesi hem de bluetooth bağlantıda sorunsuz oluşu gibi özelliklerle 150 TL civarında bir fiyatla alınıyorsa gayet uygun bir alternatif olacaktır.

JBL Go’nun teknik özellikleri nelerdir?

Ağırlık: 130gr.

Bluetooth sürüm: 4.1

Boyutlar: 68,3 x 82,7 x 30,8 (mm)

Pil: Lityum-iyon polimer (3.7V, 600mAh)

Frekans aralığı: 180Hz – 20kHz

JBL Go

150,00 TL
8.4

Bluetooth bağlantı

9.0/10

Ses kalitesi

8.5/10

Taşınabilirlik

8.0/10

Fiyat/performans

8.0/10

Artıları

  • Hafif
  • Ses kalitesi
  • Marka gücü

Eksileri

  • Suya dayanıklılık
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir