Galaxy S22 Ultra Kullanıcılarının Canını Sıkan Garip Ekran Sorunu!

Samsung, her yıl dünyanın en güzel taşınabilir ekranlarına sahip amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürüyor. Bu yıl da bu geleneği bozmadı. Galaxy S22 Ultra, dünyanın en yeterli akıllı telefon ekran paneline sahip ve parlaklığı 1.750 nit’e kadar çıkabiliyor. Lakin kimi Galaxy S22 Ultra sahipleri, garip bir imaj meselesiyle karşı karşıya.

Birtakım kullanıcılar, Galaxy S22 Ultra’nın tüm ekran boyunca yatay olarak uzanan pikselli bir çizgi gösterdiğini söylüyor. Farklı bir halde, tüm bu cins hadiselerde, telefonun ekranı boyunca uzanan çizgi aşağı üst birebir pozisyonda. Bu da, bir yazılım sorunu olabileceğini düşündürüyor. Manzara modunu Vivid’e çevirmek, sorunu çözüyor üzere görünüyor.

Şu an itibariyle, ekranla ilgili bu sorun sırf Exynos 2200 ile çalışan Galaxy S22 Ultra telefonlarda görülüyor. Etkilenen aygıtların hiçbiri Snapdragon 8 Gen 1 işlemci kullanmıyor.

Samsung yakında sorunu kabul edebilir ve yanılgı için bir yazılım düzeltmesi yayınlayabilir. Lakin, bilhassa telefonun fiyatı düşünüldüğünde, bu türlü bir sorun olması elbette, utanç verici…

  • Galaxy S22 Plus Tanıtıldı
  • Galaxy Tab S8 Serisi Tanıtıldı
  • Samsung Galaxy S22 Ultra Tanıtıldı

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir