God of War ve Farming Simulator 22’ye AMD FidelityFX Harika Çözünürlük 2.0 geldi!

AMD FidelityFX Üstün Çözünürlük (FSR) 2.0‘ın piyasaya sürülmesinin akabinde AMD, God of War ve Farming Simulator 22‘nin firmanın büyümeye devam eden FSR 2.0 oyun kataloğunda DEATHLOOP‘a katıldığını duyurdu.

Oyuncular, FSR 2.0’ın gücüyle 1080p, 1440p ve 4K’da mahallî çözünürlükten çok daha uygun manzara kalitesinin keyfini çıkarırken, aşağıdakiler de dahil olmak üzere yeni performans özelliklerinin kilidini açabilecekler;

God of War’da Radeon RX 6950 XT ile “Performans” modunda FSR 2.0 ile 4K Ultra grafik ayarlarında 1.5x’e kadar FPS oranı yakalayın ve Midgard’ın her ayrıntısını harika performans ve netlikle deneyin.
Farming Simulator 22’de Radeon RX 6750 XT ile “Çok Yüksek” grafik ayarlarında kare suratlarını lokal 4K çözünürlük üzerinden 1,4 kata kadar artıran FSR 2.0 ile her zamankinden daha güzel 4K performansı veriyor. Ayrıyeten her iki oyunda da 4K çözünürlükte 60 FPS’den daha fazlasını sağlıyor.

God of War ve Farming Simulator 22’nin akabinde Abyss World, Hitman 3, Rescue Party: Live!, Harika People ve The Callisto Protocol yakında gelecek olan başka 11 oyuna katılırken, FSR 2.0 takviyesine sahip oyunların listesi de büyümeye devam ediyor. Böylece mevcut ve gelecek FSR 2.0 oyunlarının toplam sayısı 19’a ulaşıyor.

Ayrıca FSR 1.0, Arma Reforger, Assassin’s Creed Valhalla, Dolmen, Hitman 3, Raji: An Ancient Epic Enhanced Edition, Sniper Seçkine 5 ve V Rising takviyesiyle heyecan verici oyunlardan oluşan kütüphanesini büyütmeye devam ediyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir