Honor 2022’de Küresel Pazarlara Daha Fazla Ürün Getirmeyi Hedefliyor

Honor CEO’su George Zhao, 2022’ye güçlü bir başlangıç yaptıklarını, bu yıl global pazarlara daha fazla ürün getirmeyi ve dünya çapında satışlarını iki katına çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Küresel akıllı aygıt üreticisi HONOR, 2022’de dünya çapında yıllık satışlarını iki katına çıkarmayı ve şirketin önceliği olan Ar-Ge çalışmalarıyla kullanıcılara çığır açan inovatif teknolojiler sunmaya devam etmeyi hedefliyor.

Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nin (MWC) akabinde konuşan HONOR Device Co, Ltd. CEO’su George Zhao, 2022’ye güçlü bir başlangıç yaptıklarını, şirketin Ar-Ge ve üretim yeteneklerini kanıtladığı dünyanın en ince katlanır akıllı telefonu HONOR Magic V’inin de tesiriyle çıkışlarını sürdürdüklerini söz etti. Zhao, şirketin performansına güvendiğini ve 2022’de yıllık global satış hacminin iki katına çıkmasını beklediğini de belirtti.

2021’in son çeyreğinde Çin pazarında en büyük ikinci oyuncu oldu

Counterpoint Research tarafından geçen ay yayınlanan rapora nazaran HONOR, 2021’in 4. çeyreği itibariyle Çin pazarındaki en büyük ikinci akıllı telefon üreticisi haline geldi.

Zhao hususla ilgili olarak, “Güçlü bir büyüme yaşıyoruz ve MWC 2022’de duyurduğumuz yeni eserler, markayı daha geniş bir kitleye ulaştırma amacımıza yardım edecek. Şu anda kendi stratejimizi geliştirmek ve global bir marka olmak ismine fazla alanımız var” değerlendirmesinde bulundu.

HONOR’un devam eden muvaffakiyetinin, çalışanlarının özverisi ve şirketin dikkat çeken inovasyonlarıyla desteklendiğini söyleyen Zhao, çalışanlarının azminin kendilerini harikalık için daha fazla gayret göstermeye ve hudutları zorlamaya teşvik ettiğini söyledi.

HONOR, Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde, HONOR Magic4 Serisi, HONOR Watch GS 3 ve HONOR Earbuds 3 Pro da dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini duyurdu.

Honor küresel pazarlara daha fazla ürün getirmeyi hedefliyor

HONOR, global çip tedariği sorunu üzere bölüm genelindeki zorluklar karşısında istikrarlı büyümeyi sürdürmek için değerli memleketler arası pazarlara odaklanacak. Vodafone, Orange, Telefonica, H3G, Bouygues ve SFR dahil olmak üzere 98’i Avrupa’da bulunan 200’den fazla büyük operatörle paydaşlık yapan şirket, bu iştiraklerin dayanağıyla eserlerini global pazarlara çarçabuk dağıtabiliyor. HONOR 50’yi 49 ülkede kullanıcılara sunan şirket, bu yıl HONOR Magic Serisi, HONOR N Serisi ve HONOR X Serisi dahil olmak üzere dünya çapındaki pazarlara daha fazla HONOR eseri getirmeyi planlıyor.

HONOR’un 11 bini aşkın iş gücünün yarısından fazlası Ar-Ge işçisi ve bu iş gücü şirketin teknolojik büyümesine değerli katkı sunuyor. HONOR’un ayriyeten biri Fransa’da ve biri Japonya’da olmak üzere altı Ar-Ge merkezine ek olarak 100’ün üzerinde inovasyon laboratuvarı da bulunuyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir