OPPO A Serisi’nde İndirim Fırsatları Başladı

OPPO’nun 5000mAh uzun ömürlü pili ve 50MP çözünürlüklü ana kameraya sahip üçlü kamera düzeneği ile birlikte gelen A55 ve 5000mAh uzun ömürlü pil, HD+ Göz Kollayıcı Ekran ve Yapay Zeka Üçlü Kameraya sahip OPPO A16 akıllı telefon modellerini Vodafone mağazalarında indirimli fiyatlar üzerinden tüketiciyle buluşturuyor. 31 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya kapsamında tüketiciler taksitli ödemeyi seçtiklerinde her iki esere de indirimli fiyatlar üzerinden sahip olabiliyorlar. OPPO A55 modeli kampanya bitimine kadar 12 aylık taksitli ödeme planında aylık 469 TL yerine 449 TL üzerinden tüketiciyle buluşuyor. OPPO A16 modeli ise yeniden 12 aylık taksitli ödeme planında aylık 435 TL yerine 389 TL üzerinden satışa sunuluyor.

Şık tasarım düşkünlerine

Şık bir dizayna sahip OPPO A55, Gökkuşağı Mavisi ve Işıltılı Siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Gökkuşağı Mavisi, mavi degradeden gümüşe gerçek değişen turkuaz gibisi yeni bir temel renk olarak kendini gösterirken gece gökyüzündeki yıldızlar üzere parıldayan üçgen kristalleriyle OPPO Glow Design özelliğine sahip Işıltılı Siyah rengi de dikkatleri üzerine çekiyor. OPPO A55, 50MP yapay zeka kamerası, 2MP bokeh kamera ve 2MP makro kamera olmak üzere üçlü kamera düzeneğiyle geliyor. Öndeki 16MP selfie kamerası, Yapay Zeka Güzelleştirme Modu sayesinde doğal hoşlukta selfie’lerin çekilmesine imkan sunuyor. OPPO A55’in 5000mAh uzun ömürlü pili sayesinde kullanıcılar, 29,79 saat telefon görüşmesi yapma ve 24,40 saat kesintisiz müzik dinleme imkânı elde edebiliyor. 18W Süratli Şarj özelliği, OPPO A55’in pili bitmeye yakınken, sırf 30 dakikada %33 oranında şarj edebilen süratli şarj imkanı sunuyor.

Günlük gereksinimlerinden ödün vermeyenlere

OPPO A16, günlük gereksinimlerinden ödün vermeyen ve şık dizayna düşkün akıllı telefon kullanıcıları için dikkatleri üzerine çekiyor. OPPO A16, uzun periyodik kullanım için üretildiğinden 6,52 inç Göz Gözetici Ekran ile birlikte geliyor. OPPO A16’nın yeteneklerinin başında, en yeterli anlarınızı olduğu üzere yakalamak için geliştirilmiş güçlü kamera özellikleri yer alıyor. Üçlü kamera tertibinin dikey olarak tasarlandığı OPPO A16, gün boyunca çekeceğiniz en yeterli fotoğraflar için 13 MP ana kamera, 2 MP derinlik ve 2 MP makro kameraya sahip. 8MP çözünürlüklü ön kamerası ise gününüzü aydınlatan net selfie’ler çekmenizi sağlarken hem ön hem de art kameralarda bulunan Yapay Zeka Güzelleştirme özelliği, cilt tonlarını ayarlayarak karedeki herkesi tek tek güzelleştiriyor. Uzun ömürlü pili ise, OPPO A16’yı inanç veren bir akıllı telefon yapıyor. OPPO A16’nın 5000 mAh pili, %100 doluluk ile 34 saat arama yahut 21,02 saat YouTube görüntü oynatma müddeti sunuyor.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir