Türk Telekom Dijital Depo’yu Duyurdu

Dijital Depo Türk Telekom’un yeni bulut servisi olarak duyuruldu.

Özellikle giriş seviyesi akıllı telefon kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlardan biri depolama alanı yetersizliğidir. Kullanıcılar eğer cihazları destekliyorsa harici sd kartlar vasıtasıyla depolama alanlarını büyütmeye çalışırlar ya da bulut servisleri tercih ederler. Tabii bir de her şeyi silme seçeneği vardır…

Özellikle bulut hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için birçok alternatif uygulama olsa da bunların güvenilir olup olmadığı konusunda net bir cevap bulamayanlar başka yöntemleri denemeye çalışıyorlar ve bildikleri, inandıkları markaların da böyle bir hizmeti sunmasını bekliyorlardı. Beklenen oldu ve Türk Telekom Dijital Depo’yu sundu.

Dijital Depo ile 2 GB ücretsiz depolama alanınız olabilir

Türk Telekom, kullanıcıların fotoğraf, video, müzik ve dosyalarını güvenli bir şekilde saklamasını sağlayacak yeni bulut servisi Dijital Depo’yu müşterilerinin kullanımına sundu. Türk Telekom, App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen Dijital Depo uygulamasını 2 GB bulut depolama alanını ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.

Türk Telekom Dijital Depo 2 GB ücretsiz alan veriyor
Türk Telekom Dijital Depo 2 GB ücretsiz alan veriyor

Sunduğu yeniliklerle fark yaratmaya devam eden Türk Telekom, modern tasarımlı Bulut Depolama servisi Dijital Depo uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. Operatör bağımsız bir bulut depolama uygulaması olan Dijital Depo ile kullanıcılar; çektikleri fotoğrafları, videoları, müzikleri ve dosyaları güvenle saklayacak. Dijital Depo uygulamasının otomatik yedekleme özelliği sayesinde ise akıllı telefon kamerasıyla çekilen fotoğrafların anında saklanması mümkün olacak. Böylelikle akıllı telefon bozulsa veya kaybolsa bile fotoğraflara ulaşılmada herhangi bir sıkıntı yaşanmayacak.

App Store ve Google Play Store’dan yüklenebilen uygulama ile Türk Telekom, 2 GB bulut depolama alanını ücretsiz olarak sunuyor. Kullanıcılar, ekstra depolama alanı için aylık 4,99 TL’den başlayan uygun fiyatlarla 50 GB, 500 GB ve 1 TB’ye kadar depolama alanına sahip olabilecek.

Paylaş