WhatsApp İle Zayıflamaya Talep Artıyor

“WhatsApp İle Zayıflamaya Talep Artıyor” dediğimizde konu çok da anlaşılmayabiliyor. Öyleyse haberimizin detayına geçelim.

Günümüzde artık gıdadan giyime, teknolojiden seyahate kadar birçok ihtiyacımızı online yöntemlerle karşılıyoruz. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Sağlıklı yaşam koçunuza teknoloji yardımıyla ulaşabiliyor, mesafe ve zaman problemini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Dilek Çalışır'ın öncesi ve sonrası
WhatsApp İle Zayıflamaya yön veren Dilek Çalışır’ın öncesi ve sonrası

WhatsApp İle Zayıflama ile zaman problemi ortadan kalkıyor

Tamamen online kanallar üzerinden yürütülen bu hizmet ile kendine vakit ayıramayan kişiler yoğun iş temposunda zamandan tasarruf ederken günlük rutin işlerine de devam edebiliyor. Genellikle iletişimin WhatsApp üzerinden gerçekleştiğini belirten Sağlıklı Yaşam Koçu Dilek Çalışır, “Kişilere yasaklar listesi verip temiz beslenme önerileri sunuyorum. Günlük egzersiz ve beslenme rutinlerini takip ediyorum. Motivasyonlarını yüksek tutup hedeflerini unutmalarına izin vermiyorum. 09.00 ile 19.00 arası ya ses kaydı ya da yazı yolu ile kendimi kişiye asla unutturmuyorum” dedi.

Yaşadığımız dijital çağda hayatımızı kolaylaştıran internet; sağlık sorunlarına da çözüm için başvurulan noktalardan biri haline geldi. Yoğun iş temposundan veya başka nedenlerden dolayı kendine zaman ayıramayanların imdadına yetişen online takipli sağlıklı yaşam koçluğu sistemi kişiye büyük kolaylıklar sağlıyor.

Dilek Çalışır'ın yeni görünümü
Dilek Çalışır’ın yeni görünümü

101 Kilodan 57’ye Düştü

Bu sitem ile 101 kilodan 57’ye düşerek hayatında büyük değişim yaşayan sağlıklı yaşam koçu Dilek Çalışır, şimdilerde 22 yıllık reklamcılık kariyerine son vererek insanların hayatlarında değişimler yapmasına yardımcı oluyor. Bir diyet listesi vermediğini vurgulayan sağlıklı yaşam koçu Dilek Çalışır, “Whatsapp üzerinden takip sistemi ile çalışıyorum. Kişilere öncesinde program hakkında bilgi veriyorum. Temiz beslenme önerileri, egzersiz bilgileri ve zihinsel olarak da bir çalışma programı paylaşıyorum. Saat 09:00-19:00 arası online takip ile hatırlatmalarıma başlıyorum. Hayatlarını öyle bir kaplıyorum ki başarı oranımız yüzde 90’lara çıkıyor. Kişilerin beslenmelerini, egzersizlerini ve hatta ruhsal iniş çıkışlarını takip ediyorum.. Doğru yönlendirmeler, zaman yönetimi, gün içi takip ve güçlü motivasyon desteği ile kişilerin hedeflerine ulaşmalarına öncülük ediyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş

2 thoughts on “WhatsApp İle Zayıflamaya Talep Artıyor

  1. Aynısını yapan bir dünya app var piyasada. Hem de ücretsiz
    Neden para vereyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir