Türk Telekom ile ‘Oyun’ Başlıyor: GAMEON

Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolü ile birçok yeniliğe imza atan Türk Telekom, oyuncuların dünyasına renk katacak yeni markası GAMEON’u tanıttı. Türk Telekom, gelişen oyun ekosistemindeki kullanıcıların tecrübelerini daha da artırmak üzere tasarladığı GAMEON’u “Göster Gücünü” mottosu ile hayata geçirdi.  Lansmana özel; 100 Mbps’ye kadar yüksek süratli, yüksek yükleme (upload) kapasiteli fiber internet ve League of Legends (LOL) oyununa özel Efsane LOL Paketini içeren kampanya kapsamında bir unsur de imza atıldı. Dünyaca ünlü dijital oyun League of Legends’a (LOL) özel fırsatlar sabit internette dünyada birinci kere bir kampanya dahilinde oyun severlere sunuldu. Oyun severler sırf GAMEON’a özel LOL kampanyası ile kostüm, tecrübe puanı ve para (RP) üzere oyun içi özel yararlara sahip olabilecekler. GAMEON, ayrıyeten oyun tutkunlarının değişen gereksinimlerine odaklanacak ve oyun ekosistemine yönelik güçlü fırsatlar sunacak. Oyun severlere; Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore’a özel fırsatlardan, dünyaca ünlü oyun markalarıyla iş birliklerinden, oyunculara özel donanımlardan, oyun keyfini tamamlayacak marka iştiraklerinden, müşteri hizmetlerinde özel gruptan ve oyun turnuvalarından oluşan bir dünya sunulacak.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal “Fiber altyapıyı Türkiye’nin her köşesine taşıyor, ülkemizin dört bir yanını fiber ağlarla örüyoruz. Yatırımlarımıza sürat kesmeden devam ederken, varlıklı bir yelpazede eser ve hizmetlerimizle kullanıcılarımıza ulaşıyor, onların gereksinimlerine yönelik tahliller sunuyoruz. Son devirde bilhassa oyun ekosisteminde yaşanan gelişmelerin ışığında, bu alandaki kullanıcıların tecrübelerini genişletecek bir dünyanın kapılarını açtık. GAMEON ile oyun severlerin tüm gereksinimlerine yanıt verecek bir cihan oluşturduk. Teknoloji ve dijital dönüşüm bilgi birikimimiz ile kıymet üreten anlayışımızla önümüzdeki devirde oyun tutkunlarının hayatında daha fazla yer alacağız. Dijital oyun platformumuz Playstore ile bugüne kadar binden fazla tanınan PC ve Taşınabilir oyunu ile çeşitli oyunların paketlerini dünya ile birebir anda, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunarken, artık GAMEON ile daha entegre bir platformun kapılarını açıyoruz. Oyunseverlere fiber altyapı gücümüzle yüksek süratli internet sağlarken, donanım dayanağı, marka iş birlikleri, oyun içi sürprizler üzere birçok muhtaçlığa odaklanan içeriklerle yanlarında oluyoruz” dedi. 

Gamer’ların tecrübelerini artırmayı hedefleyen GAMEON hakkındaki tüm detaylara www.gameon.com.tr adresinden ve GAMEON toplumsal medya hesaplarından (Discord, Twitch, Youtube, Twitter, Instagram, Facebook, Tiktok) ulaşılabilecek.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir