Türk Telekom’un Oyuncular İçin Yeni Projesi: GAMEON

Türkiye’deki oyun ve E-spor kesimi, her ne kadar yıllardır var olan bir şey olsa da hâlâ emekleme basamaklarında. Hatta geriye gidiyor demek bile mümkün çünkü ülkemizde uzun yıllardır yer alan Riot Games’in İstanbul/Ataşehir’de bulunan Riot E-Spor Sahnesi geçtiğimiz sene kapatılmıştı. Ülkemizde çok fazla oyuncusu bulunan Valorant’ın resmi Türkiye ligi bile daha yeni kuruldu.

Türkiye’deki oyun ve E-Spor kesiminin gelişmesi ve genişlemesi ismine yeni bir adım, telekomünikasyon şirketi Türk Telekom’dan geldi. Türk Telekom, oyuncuları amaç aldığı ‘GAMEON’ isimli bu projesinde oyuncuların tecrübelerini daha uygun hale getirmeyi planlıyorlar.

Şu anda 3 farklı GAMEON kampanyası bulunuyor

Türk Telekom’un sayfasına gidip GAMEON projesine baktığınız vakit şu anda mevcut 3 farklı projeyi görebilirsiniz. Bunlar Efsane League of Legends kampanyası ve mevcut ve yeni müşteriler olarak iki farklı varyasyonuyla Gamer kampanyası. Bilhassa Efsane League of Legends kampanyasının ayrıntıları ise nitekim ilgi alımlı.

Efsane League of Legends kampanyası kapsamında 24, 35, 50 ve 100 Mbps limitsiz internet sunuluyor. Natürel ki yalnızca bu kadar değil, bu kampanyalardan birine dahil olduğunuz vakit League of Legends hesabınızda tüm şampiyonların kilidi açık oluyor ve hepsi için fiyatsız birer kostümünüz oluyor. Bu kadar da değil, her ay 2000 RP ve %25 deneyim puanı desteği de elde ediyorsunuz.

Bu bahsettiğimiz yalnızca Efsane League of Legends kampanyası. GAMEON üyesi olduğunuz vakit Türk Telekom’un oyun platformu Playstore’a özel fırsatlara da erişebiliyorsunuz. Oyun severlerin güzeline gidecek olan bu proje hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir