Vestel Müşteri Hizmetlerine Bir Ödül Daha

Vestel Müşteri Hizmetleri, ŞikayetVar A.C.E. Awards 2019’da Diamond ödülünün sahibi oldu.

Beyaz Eşya, Elektronik ve Akıllı Telefon kategorilerinde yarışan Vestel, müşteri memnuniyetinde 6 yıldır üst üste yarıştığı tüm kategorilerde birinciliği kaptırmıyor.

Vestel Müşteri Hizmetleri altı yıldır lider

Vestel Müşteri Hizmetleri, Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği ŞikayetVar A.C.E Awards 2019’da Beyaz Eşya, Elektronik ve Akıllı Telefon kategorilerinde ‘Diamond’ ödülün sahibi oldu. Vestel, ‘Türkiye’de hangi markalar müşteri memnuniyetine çok önem veriyor ve gelen şikâyetlerini iyi yönetiyor’ sorularının yanıt bulduğu bu platformda 6 yıldır birinciliğini koruyor.

2001 yılında kurulan sikayetvar.com platformu dünyanın ilk ve en büyük şikayet platformu. 3.8 milyon üyesi bulunan platform tüketici davranışlarını ve marka tercihlerini etkileyen önemli bir referans sitesi. Aylık 8.5 milyon tekil kullanıcının satın alma yapmadan önce başvurduğu platformda Vestel, müşterilerine satış öncesi ve sonrası verdiği destekle platformun en başarılı markası oldu.

Vestel Venus E4 kutu açılış videomuz yayında

Vestel’in giriş seviyesindeki yeni akıllı telefonu Vestel Venus E4 cihazının kutu açılışı videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir